Profil společnosti

Internetový obchod nasport.cz provozuje
Mgr. Marek Liška
IČ: 68114648
DIČ: CZ7012223955

Číslo účtu: 2500076510 / 2010
IBAN: CZ50 2010 0000 0025 0007 6510
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

adresa provozovny a korespondenční adresa: Srbská 53, 612 00 Brno
GSM: 604 950 992
e-mail: nasport@nasport.cz
 

Historie e-shopu

Internetový obchod nasport.cz byl založen v březnu 2003 jako specializovaný obchod pro fotbal a futsal a patřil k prvním sportovním e-shopům v naší replublice.  Sportovní oblečení je určeno jak pro aktivní pohyb tak i pro volný čas, takže zde každý nalezne něco vhodného na sport. Díky bohatým zkušenostem je e-shop schopen nabídnout nejen kvalitní služby, ale i poradenství při výběru správného produktu.

Idea e-shopu

Základní ideou obchodu je nabídnout co nejvíce druhů kvalitního zboží za přijatelnou cenu. Na své si přijdou náročnější zákazníci ale i lidé, kteří preferují solidní kvalitu za nízkou cenu. Snahou internetového obchodu je nabízet opravdu jen kvalitní zboží. Zárukou kvality jsou bezesporu výrobky značek adidas, HUMMEL, Legea, GIVOVA a SELECT. Díky dlouhodobým zkušenostem se za toto zboží mohu stoprocentně zaručit. Samozřejmě se může stát, že nějaký výrobek v záruční lhůtě přestane být funkční. Pokud se jedná o výrobní vadu, je reklamace vždy kladně vyřízena.


K nesporným výhodám obchodu nasport.cz patří individuální přístup k zákazníkovi. V případě nejasností či doplňujících otázek doporučuji kontaktovat mne telefonicky či e-mailem. Vaše otázky se pokusím zodpovědět co možná nejúplněji.

Velkou předností je i klubový servis. Sportovním klubům ale i školám, podnikům či státním institucím jsou zasílány vzorky zdarma, množstevní slevy při odběru většího množství sportovních potřeb jsou samozřejmostí.

K nejvyhledávanějšímu sortimentu patří sportovní dresy. Jedná se převážně o fotbalové dresy, které je však možno využít i při jiných sportech, jako třeba floorbal či házená. U všech nabízených dresů jsou uvedeny ceny kompletních sad 15-ti kusů dresů. Dresy nejsou od výrobců dodávány s potiskem číslic na zádech, zájemcům o potisk jsem schopen zajistit kvalitní služby předních grafických studií.

Na vzájemně výhodnou spolupráci se těší

Mgr. Marek Liška
majitel firmy